XV 1.6i CVT s EyeSight Active MY2019 (Bílá perleť) – PRODÁNO

 • Barva:

  Bílá perleť K1X

 • Nové vozidlo

  Neuvedeno do provozu.

 • 642 000,- Kč,- Kč

  Ceníková cena 642 000,- Kč
  Prodejní cena bez DPH 530 578,51,- Kč bez DPH

Výbava

Vnější výbava:

Halogenové přední světlomety. Přední mlhová světla s integrovaným denním svícením DRL. Zadní mlhová světla. Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka. Tónovaná skla s UV ochranou. Přední aero stírače s dešťovým senzorem. Zadní stírač s cyklovačem. Kola z lehké slitiny ALU 17“. Anténa ve tvaru žraločí ploutve na střeše. Boční plastové lemy blatníku a prahů. Příprava na montáž příčníků. Střešní spoiler.

Sedadla/čalounění:

Textilní interiér tmavý/sedadla. V 6ti směrech manuálně nastavitelné sedadlo řidiče. Vyhřívání předních sedadel. Loketní opěrka s odkládací schránkou. Dělení zadních opěradel 60/40. Hlavové opěrky s 5-ti stupňovým nastavením. Praktická kapsa na opěradle předního sedadla spolujezdce.

Komfort/pohodlí:

Elektrické ovládání oken ,okna řidiče a spolujezdce s automatikou. Centrální zamykání s dálkovým ovládáním. Dešťový a světelný senzor. Automatické funkce blikačů pro změnu jízdního pruhu (trojblik). Čtecí lampičky a osvětlení zavazadlového prostoru. Sluneční clony s integrovanými kosmetickými zrcátky. Odkládací schránka na středové konzoli. Přední držáky na 2 nápoje. Schránky na všech dveřích s držákem na PET láhev. Zásuvka 12V (ve středové konzoli, loketní opěrce). Upevňovací oka (4) a háčky (2) v zavazadlovém prostoru. Kryt zavazadlového prostoru –roleta. Odkládací schránky pod podlahou v zavazadlovém prostoru.

Topení/klimatizace:

Automatická klimatizace s prachovým filtrem. Výdechy ventilace na podlaze pro cestující vzadu. Hlasové ovládání klimatizace. Ukazatel venkovní teploty. Rozmrazovač stíračů předního okna. Elektrické vyhřívaní vnějších zrcátek. Rozmrazovač předního okna a bočních oken vpředu. Elektricky vyhřívané zadní okno s časovačem.

Audio a Navi:

Audio systém s 6,5“ barevným audio displejem, 1 CD a 4 reproduktory, DAB+. Apple CarPlay/Android Auto Infotainment systém. Ovládání audia na volantu. Bluetooth handsfree systém. USB a AUX vstup (v centrální konzoli). Dvě nabíjecí přípojky USB (ve středové konzoli).

Přístroje/ovládání:

V obou osách nastavitelný volant. Adaptivní tempomat. Tempomat.

Řízení a elektronické systémy:

X-MODE – systém jízdního pruhu. Hill Descent Control – systém pro sjíždění svahu. VDC systém – kontrola stability a trakce vozu s možností vypnutí. Elektronická parkovací brzda s funkcí Auto Vehicle Hold – systém pro snadné rozjíždění v kopci. 4 kanálové ABS. Elektronické rozdělení brzdného tlaku EBD. Brzdový asistent BA. Systém monitoringu tlaku v pneumatikách (TPMS). Auto START/STOP Systém s možností deaktivace (ISS). Elektrický posilovač řízení.

Bezpečnosti:

Bezpečnostní systém na podporu řízení EyeSight. AWD –stálý pohon všech 4×4. SRS přední,boční (pro řidiče a spolujezdce), hlavové airbagy a kolenní airbag řidiče. Výztuhy bočních dveří, výztuhy okolo kokpitu. Řízení s bezpečnostním sloupkem. Bezpečnostní pásy s předpínačem a omezovačem tahu (přední a oba krajní vzadu). Opěrky hlavy pro všechny cestující, na předních sedadlech polohovatelné. Bezpečnostní opěradla předních sedadel (pomáhají ochránit pasažéry na předních sedadlech při nárazu). 3-bodové bezpečnostní pásy pro všechny cestující (s výškovým nastavením vpředu). Kontrolka zapnutí bezpečnostního pásu(všechna sedadla). Bezpečnostní konzole pedálů. Brake Override – systém ochrany proti neúmyslnému zrychlování. Uchycení dětské sedačky ISO-FIX. Dětská pojistka zadních dveří(po obou stranách). Imobilizér. Dojezdová opravná sada pneumatik.

Prodloužená záruka na 5 let / 200.000 km v hodnotě 14.900,- Kč ZDARMA

Technologie

e300369_img

Symetrický pohon všech kol: Symmetrical AWD
Uspokojení z jízdy staví na příkladné symetrii a vyváženosti. Právě proto Subaru již od roku 1972 používá a neustále zdokonaluje svůj systém pohonu Symmetrical AWD. Pohon AWD ve spojení s plochým motorem SUBARU BOXER vykazuje prakticky dokonalé symetrické uspořádání a přináší nejen atraktivní dynamiku a výjimečné záběrové schopnosti, ale i vyváženost a stabilitu přinášející skvělou kontrolu za každého stavu vozovky.


e300468_img

Motor SUBARU BOXER
Jen velmi málo vozů může nabídnout vzrušující radost a nenucenost, jakou se chlubí Subaru XV. Důvodem je plochý motor SUBARU BOXER s protiběžnými písty, kde jsou válce umístěny po obou stranách klikového hřídele v úhlu 180 stupňů proti sobě. Profil je tak nižší a plošší než u motorů odlišné konstrukce. Pohonná jednotka (a tedy i celý vůz) má tak nižší těžiště, což se projevuje lepším rozložením hmotnosti vozu. Protiběžný chod pístů kromě toho znamená, že pohyby pístů působí proti sobě, a tak se přirozeným způsobem eliminují vibrace.


e300605_img

Zdroj vaší radosti, bez ohledu na zařazenou rychlost.
Subaru XV umožňuje zvolit převodovku odpovídající vašemu řidičskému stylu, vždy se specifickou verzí pohonu Symmetrical AWD.

Co dokáže:
Je celkem lhostejné, jakým způsobem se rozhodnete výkon motoru ovládat, protože si vždy vychutnáte robustní vyváženost a kontrolu danou pohonem Symmetrical AWD.

Více o technologiích Subaru

Bezpečnost

Co se ukrývá uvnitř:
Stálý pohon všech kol Subaru XV, skvělá ovladatelnost a systémy aktivní bezpečnosti vám dávají moc vyhnout se nebezpečí vždy, když vám překříží cestu.

Co dokáže:
Subaru si dobře uvědomuje, že nejlepší způsob jak přestát nehodu je zcela se jí vyhnout.

Aktivní bezpečnost, aby k nehodě vůbec nedošlo.
Řada typických vlastností, díky nimž je jízda se Subaru XV tak zábavná, zároveň slouží k vaší ochraně před neočekávanými riziky. Stabilní a citlivé chování pohonu Symmetrical AWD jde ruku v ruce s nízkým těžištěm motoru SUBARU BOXER. Nad dokonalou kontrolou v každé situaci dále bdí standardně dodávaný stabilizační systém VDC, robustní zavěšení kol, systém ABS a přesné řízení s příkladnou odezvou.

Soustava brzd
Účinné kotoučové brzdy na všech kolech Subaru XV poskytují bezkonkurenční odezvu při brzdění. Standardně dodávaný čtyřkanálový systém ABS zabraňuje zablokování kol při prudkém brzdění. Funguje ve spolupráci s elektronickým rozdělováním brzdné síly tak, aby brzdná síla v případě zatížení vozidla byla vhodně rozdělena mezi nápravy. Subaru XV kromě toho zajišťuje maximální brzdnou sílu v nouzových situacích, kdy se zapojuje brzdový asistent, který posiluje účinek brzd v případě rychlého a silného sešlápnutí brzdového pedálu. Dále je k dispozici funkce překlenutí, díky které lze brzdit až do úplného zastavení vozidla i v případě současného sešlápnutí plynového pedálu.

Výhled z vozu
Pokud se máme nebezpečí vyhnout, musíme jej nejprve vidět — a Subaru XV bylo navrženo tak, aby měl řidič maximální přehled o svém okolí. K co nejlepšímu výhledu z vozu a omezení slepých úhlů přispívá vyšší posaz v Subaru XV, dynamický design s posunutou základnou čelního skla a trojúhelníkové prosklení v přední části bočních oken. Ještě lepší přehled o situaci za vozem zajišťuje zadní parkovací kamera (výbava na přání).e300829_img

Stabilizační systém (VDC)
Stabilizační systém VDC ve standardní výbavě každého Subaru XV používá široké spektrum čidel k neustálému sledování a vyhodnocování toho, zda se vůz chová podle záměrů řidiče. Pokud se vůz při průjezdu zatáčkou nebo vyhýbacím manévru blíží k mezím stability, upraví se rozdělení hnacího momentu systému AWD, výkon motoru a brzdná síla na každém z kol tak, aby vůz neztratil požadovaný směr.Připraven na vše kolem.

e300868_img

Co se ukrývá uvnitř:
Chytře řešená konstrukce, výjimečně robustní stavba a pokrokové technologie jsou připraveny izolovat cestující od nebezpečné nárazové energie — kdyby přeci jen k něčemu došlo.

Co dokáže:
Přestože některým střetům skutečně nelze zabránit, můžete se vždy s klidem v duši spolehnout na to, že váš vůz byl navržen s cílem maximálně vás ochránit.

Pasivní bezpečnost, aby následky nehody nebyly tak závažné.
Ochrana cestujících hrála významnou roli při návrhu všech komponent Subaru XV — od těch největších, jako jsou např. sedadla, až po ty menší, kam patří mj. pedály. Struktura karosérie pohlcující nárazovou energii byla v kritických místech posílena výztužemi z vysokopevnostní oceli, které zamezují proniknutí nárazové energie do prostoru pro cestující a současně zvyšují tuhost v ohybu. Cestující jsou dále přímo chráněni celou řadou pokrokových bezpečnostních funkcí v interiéru vozu.

e300926_img

Pětihvězdičkové ohodnocení v nárazových testech Euro NCAP
Subaru XV nastoluje měřítka v otázkách ochrany cestujících.
Pečlivý konstrukční návrh dotažený do posledního detailu — to je důvod, proč Subaru XV stojí na špičce s pětihvězdičkovým ohodnocením v nárazových testech organizace Euro NCAP*1 — mezi osobními automobily nejvyšším možným.

e300935_imgSedadla, bezpečnostní pásy a airbagy SRS
K bezpečnému zachycení cestujících slouží vpředu výškově nastavitelné bezpečnostní pásy s předpínači. Subaru XV je vybaveno předními sedadly speciální konstrukce, jež omezuje riziko poranění krční páteře. Dále jsou zde opěrky hlavy pohlcující nárazovou energii, napomáhající chránit přední cestující před poraněním krku při nárazu do vozidla zezadu. Vyšší míru ochrany zajišťují i zadní sedadla; pozice zadních cestujících se posunula směrem vzad kvůli snížení dopadů případného bočního nárazu. Součástí standardní výbavy jsou čelní, přední boční a hlavové airbagy SRS*2. V základní výbavě je i kolenní airbag SRS*2, který výrazně zlepšuje ochranu spodní části nohou řidiče v případě čelní srážky. Snadnou instalaci kompatibilních dětských autosedaček usnadňuje i horní bezpečnostní ukotvení a úchyty ISO-FIX, které nijak nezasahují do zavazadelníku.

e300944_imgMotor s bezpečnostním uložením
Pokud jde o otázky bezpečnosti, všechny vozy Subaru překonávají běžně používané postupy. Montážní celek motoru SUBARU BOXER s převodovkou využívá speciální konstrukci, aby pohltil nárazovou energii a oddělil se od prostoru pro cestující, kteří jsou tak lépe chráněni.

e300957_imgPrstencové výztuže karoserie
Prstencové výztuže karoserie zvyšují odolnost kabiny od střechy přes dveře a sloupky až po podlahu. Díky této konstrukci je nárazová energie v případě nehody odvedena mimo prostor pro cestující. Prvky karoserie Subaru XV používají konstrukci z vysokopevnostní oceli, která je pevnější, ale současně i lehčí.

Ochrana chodců
Subaru XV, jakožto model určený především do městského prostředí, zajišťuje vysokou úroveň ochrany chodců v případě střetu. Závažnost zranění chodců v případě nehody zmírňuje volný prostor mezi kapotou a motorem určený k pohlcování nárazové energie. Schopnost pohlcovat energii nárazu má i přední nárazník a speciálně navržená oblast kolem stěračů čelního skla.

Záruka

Prodloužená záruka na 5 let / 200.000 km v hodnotě 14.900,- Kč ZDARMA
 • Více informací:

  tel. +420 603 873 201

Přijďte si vůz vyzkoušet. Objednejte si testovací jízdu.