BRZ 2.0R SPORT AT Bílá perleť MY2019 – PRODÁNO

 • Barva:

  Bílá perleť K1X

 • Nové vozidlo

  Neuvedeno do provozu.

 • 942 000,- Kč

  Prodejní cena 942 000,- Kč
  Prodejní cena bez DPH 778 512,39,- Kč bez DPH

Technologie

e306409_img

Nový motor SUBARU BOXER
Motor SUBARU BOXER nové generace posouvá SUBARU BRZ do nových měřítek přesnosti a vzrušení. Kompaktnější motor o zdvihovém objemu 2,0 l jsme zabudovali níže a zároveň blíže k řidiči. Jde o vůbec první motor svého druhu vybavený technologií přímého vstřikování paliva i vstřikování do sacího kanálu, čímž se zlepšují reakce vozidla i spotřeba paliva. Tato jedinečná konstrukce přináší řidiči zcela novou úroveň uspokojení.


e306651_img

Lehká karoserie
Díky jednoduchému konstrukčnímu návrhu a využití
vysokopevnostní oceli jsme dokázali snížit hmotnost a současně zvýšit tuhost i přesnost podvozku. Ke snížení hmotnosti vozidla přispěla i hliníková kapota motoru, díky které se opět o něco snížilo těžiště.

Více o technologiích Subaru

Bezpečnost

Skvělý výhled z vozu
Vůz, který je radost řídit, by měl vzbuzovat jistotu. Díky promyšlenému návrhu interiéru máte výjimečný výhled ze všech úhlů – pro maximální přehled o vašem okolí.

Systém řízení stability vozu VSC
Tento vyspělý elektronický systém sleduje celou řadu senzorů – mj. brzdění, řízení a stáčení – abyste neztratili kontrolu nad situací ani ve chvílích, kdy se SUBARU BRZ jedete na samotné hranici možností.e306718_imgPrstencové výztuže karoserie
SUBARU BRZ poskytuje nejen příkladnou kontrolu, ale i vysokou míru ochrany. Rámová konstrukce zvyšuje pevnost celé kabiny od střechy přes dveře a sloupky až po podlahu. Díky této konstrukci, podpořené intenzivním využitím vysokopevnostní oceli, je nárazová energie v případě nehody odvedena mimo prostor pro cestující.e306749_imgAirbagy SRS
Vrozeným rysem SUBARU BRZ je maximální míra kontroly a skvělý výhled z vozu. K vaší jistotě za volantem však přispívá i vědomí toho, že pokud by došlo na nejhorší, máte standardně v záloze čelní airbagy SRS*, stejně tak jako boční a hlavové airbagy SRS*, připravené ochránit vás před účinky nárazové energie. Standardní součástí bezpečnostní výbavy SUBARU BRZ je i kolenní airbag, který pomáhá lépe chránit dolní část končetin řidiče.

Záruka

Prodloužená záruka na 5 let / 200.000 km a asistenční služby na 5 let v hodnotě 27.900,- Kč ZDARMA
 • Více informací:

  tel. +420 603 873 201

Přijďte si vůz vyzkoušet. Objednejte si testovací jízdu.