Forester 2.0XT 240koní Comfort CVT MY2018 (Bílá perleť) – PRODÁNO

 • Barva:

  Bílá perleť K1X

 • Nové vozidlo

  Neuvedeno do provozu.

 • 952 000,- Kč

  Cena Foresteru XT 952 000,- Kč
  Cena Foresteru XT 786 776,85,- Kč bez DPH

Výbava

Vnější výbava:

Aktivní natáčecí BiLED přední světlomety s automatickým vyrovnáváním výšky a LED denním svícením DRL. Výsuvné ostřikovače světlometů. Zadní mlhové světlo. Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka. Elektricky sklopitelná zpětná zrcátka. Zpětná zrcátka lakovaná v barvě vozu s integrovaným LED blikačem. Tónovaná skla s UV ochranou. Zadní stírač s cyklovačem. Kola z lehké slitiny ALU 18“. Anténa ve tvaru žraločí ploutve na střeše. Lakované střešní ližiny (stříbrná). Sportovní přední nárazník a maska chladiče. Dvojitá koncovka výfuku.

Sedadla/čalounění:

Textilní interiér tmavý/sedadla. Kožený volant a hlavice řadící páky. Elektrické v 8 směrech nastavitelné sedadlo řidiče. Vyhřívání předních sedadel. Loketní opěrka s odkládací schránkou. Dělení zadních opěradel 60/40. Sklápění zadních opěradel tlačítkem ze zavazadlového prostoru. Praktická kapsa na opěradle předního sedadla spolujezdce.

Komfort/pohodlí:

Elektrické ovládání oken, okno řidiče a spolujezdce s automatikou. Centrální zamykání s dálkovým ovládáním. Podsvícení spínací skříňky. Dešťový a světelný senzor. Automatická funkce blikačů pro změnu jízdního pruhu (trojblik). Čtecí lampičky. Osvětlení zavazadlového prostoru. Sluneční clony s integrovanými kosmetickými zrcátky. Odkládací schránka na středové konzoli. Přední držáky na 2 nápoje. Držáky na 2 nápoje integrované v loketní opěrce na zadních sedadlech. Schránky na dveřích s držákem na PET lahev. Zásuvka 12V 3x (ve středové konzoli, loketní opěrce, zavaz. prostoru). Elektrické ovládání dveří zavazadlové prostoru. Upevňovací oka v zavazadlovém prostoru (4). Upevňovací háčky v zavazadlovém prostoru (2). Kryt zavazadlového prostoru – roleta. Odkládací schránky pod podlahou v zavazadlovém prostoru.

Topení/klimatizace:

Duální automatická klimatizace. Výdechy ventilace na podlaze pro cestující vzadu. Prachový filtr. Ukazatel venkovní teploty. Rozmrazovač stíračů předního okna. Elektrické vyhřívání vnějších zrcátek. Rozmrazovač předního okna a bočních oken vpředu. Elektricky vyhřívané zadní okno s časovačem.

Audio a Navi:

SUBARU STARLINK infotainment systém se 7“ barevným audio VGA displejem: 1-CD, 6 reproduktorů. Ovládání audia na volantu. Bluetooth handsfree systém, AUX vstup (ve středové konzoli), USB vstup (ve středové konzoli), Parkovací kamera.

Přístroje/ovládání:

Multi-informační displej *1 – vyšší verze s dalšími zobrazeními a ovládáním volantu. V Obou osách nastavitelný volant. Hliníkové sportovní pedály. Tempomat

Řízení a elektronické systémy:

Řazení pod volantem (u CVT převodovky Linertronic). VDC systém – kontrola stability vozu. Towing VDC- program pro tažení. 4 kanálové ABS. Elektronické rozdělení brzdného tlaku EBD. Brzdový asistent BA. Traction Control Systém – kontrola trakce vozu s možností vypnutí. Systém monitoringu tlaku v pneumatikách (TPMS). SI Drive:3 módy – Intelligent, Sport a Sport Sharp. X-MODE, systém jízdního režimu (u CVT převodovky Lineartronic). Hill Start Assist, systém pro snadné rozjezdy v kopci. Hill Descent Control, systém pro sjíždění svahu (u CVT převodovky Lineartronic. Elektrický posilovač řízení.

Bezpečnosti:

AWD – stálý pohon všech kol 4×4. SRS přední, boční (pro řidiče a spolujezdce), hlavové airbagy a kolenní airbag pro řidiče. Výztuhy bočních dveří, výztuhy okolo kokpitu. Řízení s bezpečnostním sloupkem. Opěrky hlavy pro všechny cestující, na předních sedadlech polohovatelné. Bezpečnostní pásy vpředu s přepínačem a omezovačem tahu. Výškové nastavení bezpečnostních pásů vpředu. 3-bodové bezpečnostní pásy pro všechny cestující. Kontrolka zapnutí bezpečnostního pásu (všechna sedadla). Bezpečnostní konzole pedálů. Uchycení dětské sedačky ISO-FIX. Dětská pojistka zadních dveří (po obou stranách). Imobilizér. Dojezdové kolo.

Prodloužená záruka na 5 let / 200.000 km a asistenční služby na 5 let v hodnotě 14.900,- Kč ZDARMA

Technologie

e231314_img

V otázkách jistoty za volantem tlačí konkurenty do rohu. Stejně tak při průjezdu zatáčkami.
Symetrie znamená vyváženost. Vyváženost znamená jistotu. Právě proto Subaru již od roku 1972 používá a neustále zdokonaluje svůj systém stálého pohonu všech kol Symmetrical AWD a navazuje s novým režimem X-Mode. Typická soustava pohonu Subaru dokáže maximálně zužitkovat hnací sílu, kterou přenáší na vozovku díky výjimečnému záběru všech čtyř kol, a nabízí tak ještě lepší schopnosti na nerovném povrchu, v prudkých kopcích nebo na kluzké vozovce. Nabízí vyšší míru kontroly, která pomáhá zdolávat mokré či zasněžené cesty při stoupání do hor, překonávat nerovný terén při výpravách daleko do neznáma, nebo se s jistotou vyhnout nebezpečí, když se střetnete s něčím nečekaným. Skvělá trakce a kontrola daná stálým pohonem všech kol si však nežádá obětovat nízkou spotřebu.


e231472_img

Každý litr. Zužitkován na maximum.
Motor SUBARU BOXER přináší typickou konstrukci s protiběžnými písty, kterou kombinuje s technickými vylepšeními a hospodárností.

Co dokáže:
Výhody spočívající v přirozeně vyváženém a hladkém chodu jdou ruku v ruce s nízkým profilem zajišťujícím skvělé jízdní vlastnosti, ale také spotřebou a odezvou, kterou byste od SUV s pohonem všech kol nečekali.


e231690_img

Páčky řazení pod volantem
Ruční řazení s páčkami pod volantem umožňuje i u bezestupňové převodovky Lineartronic navolit takový převodový poměr, který nejlépe vyhovuje dané jízdní situaci. Výsledkem jsou ostřejší reakce a sportovnější požitek z jízdy.

Tempomat
Elektronický tempomat umožňuje udržovat stabilní přednastavenou rychlost při dlouhém cestování na silnicích s menším provozem. Ovládací prvky s kovovým povrchem v moderním tmavě metalickém lesku jsou k dispozici přímo na volantu.

Více o technologiích Subaru

Bezpečnost

Co se ukrývá uvnitř: Výtečná ovladatelnost Foresteru, stabilita daná stálým pohonem všech kol a pokročilé systémy aktivní bezpečnosti pro kontrolu v situacích, které jednoduše nelze předvídat.

Co dokáže: Rychlé a předvídatelné reakce napomáhají vyhnout se nebezpečí. Protože nejlepším způsobem jak přestát nehodu je zcela se jí vyhnout.

Subaru si klade za cíl maximálně podpořit pocit bezpečí za volantem. Nabídka bezpečné mobility pro každého je výsledkem snahy zajistit požitek z jízdy bez zbytečných stresů tak, abyste si mohli zážitky za volantem svého Foresteru plně vychutnat. Řada typických vlastností, díky nimž je jízda s Foresterem tak zábavná, zároveň slouží k ochraně všech cestujících před neočekávanými riziky. Stabilní a čitelné chování vozu za jízdy dané pohonem Symmetrical AWD zajišťuje kontrolu prakticky za jakéhokoli počasí. Bezpečnost zvyšuje i motor SUBARU BOXER, který díky svému nízkému těžišti přispívá k ještě dokonalejšímu přilnutí k vozovce. Standardně dodávaný stabilizační systém a velkoryse dimenzované brzdy propůjčují vozu schopnost bleskově reagovat, zatímco kapalinová uchycení potlačují nadměrné vibrace a přinášejí vyšší míru jistoty za volantem. Protože Subaru věří, že nejlepším způsobem jak přestát nehodu je vyhnout se jí.e231846_img

Výhled z vozu
Forester je vysoce ceněn za skvělý výhled z vozu. Změnou konstrukce předního A-sloupku a začleněním přídavných bočních okének do předních dveří jsme výrazně zmenšili mrtvý úhel. Vnější zpětná zrcátka se přesunula níže na panel dveří a skýtají nezvykle velké zorné pole. Snadno uvidíte směrem vpřed i vzad, takže jízda v úzkých ulicích měst již nikdy nebude představovat problém.

Lepší výhled vzad. Snazší parkování.
Zadní parkovací kamera je standardní výbavou provedení 2.0i Executive, 2.0XT, 2.0D Executive a 2.0D SPORT. Když řidič zařadí zpětný chod, na barevném displeji zabudovaném do přístrojové desky Foresteru se zobrazuje přehled o situaci za vozem, včetně vodicích čar napomáhajících při parkovacích manévrech.e234012_img

Stabilizační systém (VDC)
Stabilizační systém VDC (standardní součást výbavy každého Foresteru) pomocí několika čidel nepřetržitě sleduje a vyhodnocuje, zda vůz pokračuje ve správném směru dle pokynů řidiče. Pokud se vůz při průjezdu zatáčkou nebo vyhýbacím manévru blíží k mezím stability, upraví se rozdělení hnacího momentu systému AWD, výkon motoru a brzdná síla na každém z kol tak, aby vůz neztratil požadovaný směr.Vše na svém místě.

e231913_img

Co se ukrývá uvnitř: O maximální ochranu se starají pokrokové bezpečnostní prvky v součinnosti se zádržnými systémy a celkovým řešením struktury karoserie.

Co dokáže: Pokud skutečně dojde k nejhoršímu, technologie Foresteru dokáží ochránit všechny cestující, kteří se mohou spolehnout na obecně uznávanou bezpečnost vozů Subaru.
[Pasivní bezpečnost, aby následky nehody nebyly tak závažné.]

Forester chrání své cestující díky mnoha pokrokovým systémům a prvkům výbavy. Vyvažuje zde vysokou tuhost s řízenou deformací v klíčových oblastech kvůli lepšímu rozložení nárazových sil v případě kolize. K přímé ochraně cestujících slouží systematicky rozmístěné airbagy, přední sedadla s konstrukcí zamezující poranění krční páteře, bezpečnostní pedály a tříbodové bezpečnostní pásy.e231949_img

Prstencové výztuže karoserie
Prstencové výztuže karoserie zvyšují odolnost kabiny v oblasti střechy, dveří, sloupků a podlahy. Díky konstrukci využívající strategicky rozmístěné vysokopevnostní materiály je nárazová energie v případě nehody odvedena mimo prostor pro cestující. Přestože je rám celkově pevnější a vykazuje vyšší torzní tuhost, zůstává i nadále lehký.e231958_img

Motor s bezpečnostním uložením
Pokud jde o otázky bezpečnosti, všechny vozy Subaru překonávají běžně používané postupy. Motor SUBARU BOXER s převodovkou využívá speciální konstrukci, aby pohltil nárazovou energii a oddělil se od prostoru pro cestující, kteří jsou tak lépe chráněni.e231967_img

Sedadla, bezpečnostní pásy a airbagy SRS
Standardní součástí výbavy každého Foresteru jsou čelní airbagy SRS*, boční a hlavové záclonové airbagy SRS*. Ochranu nohou řidiče v případě čelního nárazu zároveň výrazně zlepšuje kolenní airbag SRS*. Výškově nastavitelné bezpečnostní pásy pro přední cestující jsou vybaveny předpínači k bezpečnému přidržení pasažérů v případě nehody a omezovači zátěže, které zabraňují nadměrnému působení sil v oblasti hrudníku. Na maximální bezpečnost cestujících je pamatováno i v případě nárazu do vozidla zezadu. Přední sedadla jsou vybavena tuhým rámem a pevnými opěrkami hlavy. Upevnění vnitřních pružin sedadel je řešeno tak, aby byla pohlcena nárazová energie. Kombinací všech opatření se napomáhá snížit případné riziko poranění krční páteře.

Ochrana chodců
Závažnost zranění chodců v případě nehody zmírňuje tlumicí prostor v přední části vozu. Schopnost pohlcovat energii nárazu má i přední nárazník a speciálně navržená oblast kolem stěračů čelního skla. S ohledem na ochranu v oblasti hlavy byla vpředu navíc použita dělená konstrukce.

Pětihvězdičkové ohodnocení v nárazových testech Euro NCAP
Zcela nový Subaru Forester získal maximální pětihvězdičkové ohodnocení v posledním kole bezpečnostních testů organizace Euro NCAP (zkr. European New Car Assessment Programme).

Záruka

Prodloužená záruka na 5 let / 200.000 km a asistenční služby na 5 let v hodnotě 14.900,- Kč ZDARMA
 • Více informací:

  tel. +420 603 873 201

Přijďte si vůz vyzkoušet. Objednejte si testovací jízdu.