Outback 2,5i-S CVT s EyeSight Executive (Zlatá met./tmavá kůže) – novinka MY2020

 • Barva:

  Zlatá metalíza s tmavou kůží

 • Nové vozidlo

  Neuvedeno do provozu.

 • 1 092 000,- Kč

  Cena Outbacku 1 142 000,- Kč
  Sleva 50 000,- Kč
  Prodejní cena 1 092 000,- Kč
  Cena bez DPH 902 479,33,- Kč bez DPH

Výbava

Vnější výbava:

Automatické rozsvěcení světel. Aktivní natáčecí BiLED přední světlomety s automatickým vyrovnáním výšky a LED denním svícením DRL. Výsuvné ostřikovače světlometů. Mlhovky vpředu, vzadu. Boční spoilery. Střešní spoiler. Elektricky sklopitelná zpětná zrcátka s integrovaným LED blikačem.  Čelní sklo a boční skla s UV ochranou. Rozmrazovač stíračů předního okna. Zatmavená zadní skla Privacy. Automatická funkce předních stíračů (dešťový senzor). Zadní stírač s cyklovačem. Kola z lehkých slitin 18“.  Elektricky ovládané střešní okno.

Sedadla/čalounění:

Kožený volant. Kožený interiér/sedadla – béžový nebo černý. Kožená hlavice řadící páky. Elektrické v 10 směrech nastavitelné sedadlo řidiče (s bederní opěrkou) a spolujezdce (8 směrů). Paměť sedadla řidiče s možností uložení v ovladači Smart key systému. Vyhřívání předních sedadel. Vyhřívání sedadel pro cestující vzadu. Vyhřívání volantu. Doplňky interiéru, provedení klavírní čerň. Loketní opěrka s dvojitou odkládací schránkou. Středová loketní opěrka na zadním sedadle s integrovaným držákem nápojů. Dělení zadních opěradel 60/40 s polohováním. Sklápění zadních opěradel ovladačem ze zavazadlového prostoru. Praktická schránka na opěradlech předních sedadel.

Komfort/pohodlí:

Elektrické ovládání všech oken s funkcí auto dolu/nahoru s ochranou proti přivření. Smart Key systém – bezklíčkové ovládání centrálního zamykání a startování. Odemknutí vozu pomocí bezpečnostního kódu PIN. Welcome Lighting – boční světla, obrysová světla a světla registrační značky se rozsvítí při opuštění vozu. Čtecí lampičky. Osvětlení zavazadlového prostoru. Sluneční clony s integrovanými kosmetickými zrcátky a lampičkami. Odkládací schránka na středové konzoli. Přední držáky nápojů. Schránky na všech dveřích s držákem na PET lahev. Ovládání víčka nádrže z místa řidiče. Zásuvka 12V, nabíjecí USB (2x) ve středové konzoli. Upevňovací oka v zavazadlovém prostoru (4). Upevňovací háčky v zavazadlovém prostoru (2). Kryt zavazadlového prostoru – roleta. Multibox v zavazadlovém prostoru. Elektrické ovládání dveří zavazadlového prostoru.

Topení/klimatizace:

Dvouzónová automatická klimatizace s prachovým filtrem. Ukazatel venkovní teploty. Ventilační systém pro zadní cestující ve středovém tunelu. Elektrické vyhřívání vnějších zrcátek. Rozmrazovač předního okna a bočních oken vpředu. Elektricky vyhřívané zadní okno s časovačem.

Audio a Navi:

SUBARU STARLINK infotainment systém se 8“ barevným audio VGA displejem a navigací (SD karta) a s Harman/Kardon audiem 1-CD,12 reproduktorů, DAB radio. Apple CarPlay, Android Auto infotaiment systém. Ovládání audia na volantu. Bluetooth handsfree systém. AUX vstup (ve středové konzoli). USB vstup (ve středové konzoli). Parkovací kamera.

Přístroje/ovládání:

Multi-informační displej 5“ u modelů se systémem EyeSight. Přístroje s elektroluminescenčně podsvícenými prstenci (volba                z  10-ti barev).  ECO ukazatel (ukazatel ekonomičnosti provozu). Ukazatel zařazeného rychlostního stupně. V obou osách seřiditelný volant. Řadící páky pod volantem u aut. převodovky Lineartronic. Adaptivní tempomat.

Řízení a elektronické systémy:

VDC systém – kontrola stability vozu s možností vypnutí. 4 kanálové ABS. Elektronické rozdělení brzdného tlaku EBD. Brzdový asistent BA. Traction Control Systém – kontrola trakce vozu. X-MODE, systém jízdného režimu u aut. převodovky Lineartronic. Hill Descent Control, systém pro sjíždění svahu u automatické převodovky Lineartronic. Hill holder – systém pro snadné rozjezdy v kopci. Active Torque Vectoring – systém přerozdělování točivého momentu. Elektronická parkovací brzda. Elektrický posilovač řízení.                          SI-Drive – 2-módový. Auto START/STOP Systém s možností deaktivace (ISS).

Bezpečnosti:

EyeSight systém u automatické převodovky Lineartronic. SRVD systém pro detekci vozů v mrtvém úhlu. HBA systém pro aut. přepínání mezi dálkovými a potkávajícími světly. Samozatmívací vnitřní zpětné zrcátko. SVM boční kamera v pravém vnějším zrcátku. FVM přední parkovací kamera. AWD – stálý pohon všech kol. SRS přední, boční (pro řidiče a spolujezdce), hlavové airbagy a kolenní airbag pro řidiče. Výztuhy bočních dveří, výztuhy okolo kokpitu. Řízení s bezpečnostním sloupkem. Opěrky hlavy pro všechny cestující. Kontrolka zapnutí bezpečnostních pásů. Dvojitý přepínač bezpečnostního pásu řidiče s omezovačem tahu. Bezpečnostní pás spolujezdce s přepínačem a omezovačem tahu. Výškové nastavení bezpečnostních pásů vpředu. 3-bodové bezpečnostní pásy pro všechny cestující. Bezpečnostní konzole pedálů. Uchycení dětské sedačky ISO-FIX. Dětská pojistka zadních dvěří (po obou stranách). Imobilizér. Opravná sada na pneumatiky.

Prodloužená záruka na 5 let / 200.000 km a asistenční služby na 5 let v hodnotě 18.900,- Kč ZDARMA

Technologie

e273666_img

Symetrický pohon všech kol: Symmetrical AWD
Symetrie znamená vyváženost. Vyváženost znamená dokonalou stabilitu a kontrolu. Proto Subaru již od roku 1972 nepřetržitě vylepšuje svůj systém pohonu Symmetrical AWD, který ve spojení s motorem SUBARU BOXER zaručuje obdivuhodnou úroveň stability a kontroly nad vozem. Toto prakticky dokonale symetrické uspořádání optimalizuje přenos výkonu a zajišťuje výjimečně dobré držení stopy za všech jízdních podmínek.


e273763_img

Motor SUBARU BOXER
Existuje jen velmi málo vozů nabízejících stejnou míru sebevědomí a jistoty jako Outback – asi vás proto nepřekvapí, jak jedinečná koncepce za těmito vlastnostmi stojí. Díky unikátní konstrukci motoru SUBARU BOXER jsou válce umístěny po obou stranách klikového hřídele v úhlu 180 stupňů proti sobě. Profil je tak nižší a plošší než u motorů odlišné konstrukce. Motor (a tedy i celý vůz) má tak nižší těžiště, což přispívá k lepšímu pocitu rovnováhy. Protiběžný chod pístů kromě toho znamená, že pohybové síly přirozeným způsobem působí proti sobě, a tak se eliminuje značná část vibrací.

Více o technologiích Subaru

Bezpečnost

Špičková technologie Subaru na podporu řízení
Systém EyeSight je vybaven dvojicí kamer a podobně jako druhý pár očí sleduje vozovku před automobilem. Snímá barevný prostorový obraz a zajišťuje špičkové rozpoznávání obrazu, téměř stejně dobře jako lidské oči. Pomocí obrazu z obou kamer pak systém přesně určuje tvar, rychlost a vzdálenost jednotlivých objektů – rozezná nejen jiná vozidla, ale i motocykly, jízdní kola a chodce. Zjistí-li potenciální nebezpečí, varuje řidiče a podle potřeby začne i brzdit, aby napomohl vyhnout se nehodě.Co se ukrývá uvnitř:
Výtečná ovladatelnost Outbacku, stabilita daná stálým pohonem všech kol a pokročilé systémy aktivní bezpečnosti pro kontrolu v situacích, které jednoduše nelze předvídat.

Co dokáže:
Rychlé a předvídatelné reakce napomáhají vyhnout se nebezpečí. Protože nehodu nejlépe přestanete tak, že se jí zcela vyhnete.

Aktivní bezpečnost, aby k nehodě vůbec nedošlo.
Subaru si klade za cíl maximálně podpořit pocit bezpečí za volantem. Nabídka bezpečné mobility pro každého je výsledkem snahy zajistit požitek z jízdy bez zbytečných stresů tak, abyste si mohli plně vychutnat zážitky za volantem svého Outbacku. Řada typických vlastností, díky nimž je jízda s Outbackem tak zábavná, zároveň slouží k ochraně všech cestujících před neočekávanými riziky. Stabilní a čitelné chování vozu za jízdy dané pohonem Symmetrical AWD zajišťuje kontrolu prakticky za jakéhokoli počasí. Bezpečnost zvyšuje i motor SUBARU BOXER, který díky svému nízkému těžišti přispívá k ještě dokonalejšímu přilnutí k vozovce. Standardně dodávaný stabilizační systém a bohatě dimenzované brzdy propůjčují vozu schopnost bleskově reagovat, zatímco vyšší přesnost a rychlé reakce řízení díky příčnému nosníku poskytují řidiči velký prostor k tomu, aby se nehodě zcela vyhnul. Protože Subaru věří, že nejlepším způsobem jak přestát nehodu je vyhnout se jí.e234012_imgStabilizační systém (VDC)
Stabilizační systém(standardní součást výbavy každého Outbacku) pomocí několika čidel nepřetržitě sleduje a vyhodnocuje, zda vůz pokračuje ve správném směru dle pokynů řidiče. Pokud se vůz blíží k mezím stability, upraví se rozdělení točivého momentu systému AWD, výkon motoru a brzdná síla na každém z kol tak, aby vůz neztratil požadovaný směr.Soustava brzd
Standardně používané kotoučové brzdy na všech čtyrech kolech jsou vzadu vybaveny lehkými hliníkovými třmeny a umožnují citlivé dávkování brzdné síly. Systém ABS funguje ve spolupráci s elektronickým rozdělováním brzdné síly tak, aby tlak vyvíjený brzdami byl optimálně rozdělen mezi nápravy podle zatížení vozidla. K zajištění maximálního brzdného účinku v nouzových situacích pak Outback používá i brzdový asistent a systém překlenutí brzd. Dále je zde pomocník pro rozjezd v kopci (Hill Holder), jenž zabraňuje couvnutí při rozjezdu do kopce se sklonem nad 5 % tím, že vyvíjí tlak pomocí elektronické parkovací brzdy, kterou automaticky uvolňuje až po rozjezdu.Komplexní ochranu má již v genech.

e274357_imgCo se ukrývá uvnitř:
O maximální ochranu se starají pokrokové bezpečnostní prvky v součinnosti se zádržnými systémy a celkovým řešením struktury karoserie.

Co dokáže:
Pokud skutečně dojde na nejhorší, bezpečnostní technologie Outbacku dokáží ochránit všechny cestující, kteří se mohou spolehnout na již pověstnou bezpečnost Subaru.

Pasivní bezpečnost, aby následky nehody nebyly tak závažné.
Pokud jde o bezpečnost a zlepšování bezpečnostních parametru, Subaru nikdy nepolevuje. Nastavujeme laťku velmi vysoko, neustále zlepšujme bezpečnostní funkce a za své snažení sklízíme chválu. K nehodě však někdy bohužel dojde i přes zapojení nejmodernějších systému aktivní bezpečnosti. Proto Outback chrání své cestující díky mnoha pokrokovým systémům a prvkům výbavy. Vyvažuje zde vysokou tuhost s řízenou deformací v klíčových oblastech kvůli lepšímu rozložení nárazových sil v případe kolize.
Systém s příčným nosníkem motoru účinně prodlužuje čelní deformační zónu. Každé z bočních dveří vozu obsahuje dvě výztuže na ochranu před nárazem do boku. K přímé ochraně cestujících slouží bohatá sestava airbagu, přední sedadla s konstrukcí zamezující poranění krční páteře, bezpečnostní pedály a tříbodové bezpečnostní pásy. Jádrem filozofie Subaru je i to, že klid v duši je prvním základním předpokladem radosti z jízdy.e274415_imgPrstencové výztuže karoserie
Prstencové výztuže karoserie zvyšují odolnost kabiny od střechy přes dveře a sloupky až po podlahu. Díky této konstrukci je nárazová energie v případě nehody odvedena mimo prostor pro cestující. Celní deformační zóna je přímo součástí rámu vozu, zatímco příčný nosník motoru je navržen tak, aby tyto komponenty v případě čelního nárazu zasahovaly co nejméně do prostoru pro cestující.e274424_imgSedadla, bezpečnostní pásy a airbagy SRS
Standardní součástí výbavy každého Outbacku jsou čelní airbagy SRS*, doplněné o přední boční a hlavové záclonové airbagy SRS*. Výškove nastavitelné bezpečnostní pásy pro přední cestující jsou vybaveny předpínači k bezpečnému přidržení pasažéru v případě nehody a omezovači zátěže, které zabraňují nadměrnému působení sil v oblasti hrudníku. Na maximální bezpečnost cestujících je pamatováno i v případě nárazu do vozidla zezadu. Přední sedadla jsou vybavena tuhým rámem a pevnými opěrkami hlavy. Upevnění vnitřních pružin sedadel je řešeno tak, aby byla pohlcena nárazová energie. Kombinací všech opatření se napomáhá snížit případné riziko poranění krční páteře.e274433_imgMotor s bezpečnostním uložením
Pokud jde o otázky bezpečnosti, všechny vozy Subaru překonávají běžně používané postupy. Motor SUBARU BOXER s převodovkou využívá speciální konstrukci, aby pohltil nárazovou energii a oddělil se od prostoru pro cestující, kteří jsou tak lépe chráněni.Ochrana chodců
Model Outback byl navržen i s ohledem na vysokou úroveň ochrany chodců. Závažnost zranění chodců v případě nehody zmírňuje volný prostor mezi kapotou a motorem na pohlcení nárazové energie. Schopnost pohlcovat energii nárazu má i přední nárazník a speciálně navržená oblast kolem stěračů předního skla.

Záruka

Prodloužená záruka na 5 let / 200.000 km a asistenční služby na 5 let v hodnotě 18.900,- Kč ZDARMA

Doplňující informace

Outback dorazí na autosalon v březnu 2020.
 • Více informací:

  tel. +420 603 873 201

Přijďte si vůz vyzkoušet. Objednejte si testovací jízdu.