WRX STI 2,5T SPORT 6MT MY2018 (Modrá perleť) – PRODÁNO

 • Barva:

  Modrá perleť K7X

 • Nové vozidlo

  Neuvedeno do provozu.

 • 1 312 000,- Kč

  Prodejní cena 1 312 000,- Kč
  Prodejní cena bez DPH 1 084 297,52,- Kč bez DPH

Výbava

Vnější výbava:

Aktivní natáčení BiLED přední světlomety s aut. vyrovnáváním výšky a LED denním svícením DRL. Senzor pro automatické zapínání/vypínání hl. světlometů (senzor šera). Výsuvné ostřikovače světlometů. Zadní mlhovka. Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka. Elektricky sklopitelná vnější zpětná zrcátka. Ukazatele směru integrované ve zpětných zrcátkách. Tónované skla s UV ochranou. Zatmavená zadní skla. Přední stírače s cyklovačem. Automatická funkce předních stíračů (dešťový senzor). Kola z lehké slitiny 19“ (tmavá barva Gunmetallic). Boční prahové spoilery. Velký zadní spoiler na víku kufru. Zadní nárazník s difuzorem. Elektricky ovládané střešní okno. Audio anténa na střeše ve tvaru žraločí ploutve. Sportovní výfuk (4 koncovky).

Sedadla/čalounění:

Sportovní kožený volant STI (tvar písmene D) s červeným obšitím. RECARO přední sedadla. Elektricky ovládané nastavení sedadla řidiče v 8-mi směrech. Ozdobné lišty vnitřních prahů vpředu. Kožená hlavice řadící páky, červené obšití. Vyhřívání předních sedadel. Loketní opěrka s odkládací schránkou. Dělení zadních opěradel v poměru 60/40. Praktická schránka na opěradlech předních sedadel.

Komfort/pohodlí:

Elektrické ovládání oken s automatikou a funkcí proti skřípnutí. Centrální zamykání s dálkovým ovládáním. Smart key systém – bezklíčkové ovládání centrálního zamykání a startování. Welcome Lighting – boční světla, obrysová světla a světla registrační značky se rozsvítí při opuštění vozu. Čtecí lampičky. Automatická funkce blikačů pro změnu jízdního pruhu (trojblik). Osvětlení zavazadlového prostoru. Sluneční clony s integrovanými kosmetickými zrcátky a osvětlením. Odkládací schránka v přístrojové desce s osvětlením. Odkládací schránka na středové konzoli. 2 držáky nápojů na středové konzoli. Schránky na všech dveřích s držákem na PET lahev. Ovládání víčka nádrže z místa řidiče. Ovládání víka kufru z místa řidiče. Zásuvka 12V (ve středové konzoli, v loketní opěrce).

Topení/klimatizace:

Dvouzónová automatická klimatizace s prachovým filtrem. Spodní výdechy klimatizace pro cestující vzadu. Rozmražovač stíračů předního okna.Elektrické vyhřívání vnějších zrcátek. Rozmrazovač předního okna a bočních oken vpředu. Elektricky vyhřívané zadní okno s časovačem.

Audio a Navi:

SUBARU STARLINK infotainment systém s navigací (SD karta) a s Harman/Kardon Premium Audio 1CD se zesilovačem, 9 reproduktorů,25W. Ovládání audia na volantu. Bluetooth handsfree. AUX vstup (ve středové konzoli). 2x USB vstup (ve středové konzoli). Parkovací kamera.

Přístroje/ovládání:

Přístrojový štít se 4 samostatnými měřícími přístroji a 3,5“ barevným LCD displejem. Palubní počítač s Multi-informačním displejem s možností ukazatele plnícího tlaku. V obou osách nastavitelný volant. Hliníkové sportovní pedály. Tempomat.

Řízení a elektronické systémy:

Multi – Mode DCCD mezinápravový diferenciál. Samosvorný přední diferenciál. Samosvorný zadní diferenciál. Multi – Mode VDC systém – kontrola stability vozu s možností vypnutí. 4 kanálové ABS s elektronickým rozdělením brzdného tlaku EBD. Brzdový asistent BA. Traction Control Systém – kontrola trakce vozu. Hill start assist – systém pro snadné rozjezdy v kopci. Active Torque Vectoring – systém přerozdělování točivého momentu. Hydraulický posilovač řízení. Strmé sportovní řízení (13:1). SI-Drive.

Bezpečnosti:

AWD – stálý pohon všech kol. SRS přední, boční (pro řidiče a spolujezdce), hlavové airbagy. SRS kolenní airbag pro řidiče. SRVD systém pro detekci vozů v mrtvém úhlu. HBS systém pro aut. přepínání mezi dálkovými a potkávajícími světly. SRH- systém aktivních natáčecích světlometů. Sportovní brzdný systém BREMBO vpředu i vzadu. Brzdové kotouče přední 18“ s vnitřním chlazením, 6 pístkové třmeny. Brzdové kotouče zadní 18“ s vnitřním chlazením, 2 pístkové třmeny. Brake Override(systém ochrany proti neúmyslnému zrychlování). TPMS – systém sledování tlaku v pneumatikách. Výztuhy bočních dveří, výztuhy okolo kokpitu. Řízení s bezpečnostním sloupkem. Opěrky hlavy pro všechny cestující. Bezpečnostní pásy vpředu s přepínačem a omezovačem tahu. Výškové nastavení bezpečnostních pásů vpředu. 3 – bodové bezpečnostní pásy pro všechny cestující. Bezpečnostní konzole pedálů. Uchycení dětské sedačky ISO-FIX. Dětská pojistka zadních dvěří (po obou stranách). Imobilizér.

Prodloužená záruka na 5 let / 200.000 km a asistenční služby na 5 let v hodnotě 27.900,- Kč ZDARMA

Technologie

e222490_img

SUBARU BOXER
Díky jedinečné konstrukci motoru SUBARU BOXER jsou válce umístěny po obou stranách klikové hřídele v úhlu 180 stupňů proti sobě. To se odráží v dokonalém vyvážení rotačních sil, a tedy i nižších vibracích pohonné jednotky. Kompaktní uspořádání jednotky napomáhá ke snížení těžiště celého vozidla. To se projevuje vyšší stabilitou i radostí z jízdy.


e222418_img

SYMMETRICAL AWD
Na vysoké stabilitě má podíl dokonalé vyvážení mezi levou a pravou stranou vozu v kombinaci s kompaktním uspořádáním a nižším těžištěm. Soustava pohonu kromě toho okamžitě přerozděluje točivý moment motoru mezi kola přední a zadní nápravy podle momentální potřeby, a tak zajišťuje dokonalý záběr pro lepší výkony na každém povrchu.

Více o technologiích Subaru

Bezpečnost

Aktivní bezpečnost, aby k nehodě vůbec nedošlo.
Řada typických vlastností, díky nimž je jízda s WRX STI tak zábavná, zároveň slouží k ochraně všech cestujících před neočekávanými riziky. Stabilní a citlivé chování pohonu Symmetrical AWD jde ruku v ruce s nízkým těžištěm motoru SUBARU BOXER. Součástí standardní výbavy je i pokrokový stabilizační systém VDC s několika režimy*1, robustní zavěšení kol a výkonné brzdy Brembo*2 se systémem Super Sport ABS a elektronickým rozdělováním brzdné síly. Všechny tyto prvky v kombinaci s rychlými reakcemi řízení dávají řidiči velký prostor k tomu, aby se nehodě zcela vyhnul.

e283749-ov_img

Pasivní bezpečnost, aby následky nehody nebyly tak závažné.
Při návrhu WRX STI hrála ochrana cestujících vysokou prioritu. Konstrukce karoserie je v kritických místech důmyslně zesílena, aby se minimalizovaly účinky nárazové energie uvnitř interiéru. K přímé ochraně cestujících slouží čelní airbagy SRS*3, přední boční a hlavové airbagy SRS*3 a tříbodové bezpečnostní pásy.

e283749-ov_imge283786_imgBrzdy Brembo
Každé WRX STI je standardně vybaveno výkonnými brzdami od renomovaného výrobce Brembo*2. Díky systému Super Sport ABS a elektronickému rozdělování brzdné síly si můžete vychutnávat vědomí, že dokážete zastavit stejně prudce, jako jste se rozjeli.e283795_imgSedadla, bezpečnostní pásy a airbagy SRS
Výškově nastavitelné bezpečnostní pásy pro přední cestující jsou vybaveny předpínači k bezpečnému přidržení pasažérů v případě nehody a omezovači zátěže, které zabraňují nadměrnému působení sil v oblasti hrudníku. Standardní součástí výbavy jsou čelní airbagy SRS, stejně tak jako přední boční a hlavové záclonové airbagy SRS*3. Zabudované ukotvení ISO-FIX umožňuje snadnou instalaci a demontáž kompatibilních dětských autosedaček.e283804_imgPrstencové výztuže karoserie
Prstencové výztuže karoserie zvyšují odolnost kabiny od střechy přes dveře a sloupky až po podlahu. Díky této konstrukci je nárazová energie v případě nehody odvedena mimo prostor pro cestující. Do přední části rámu je zabudována deformační zóna.

Záruka

Prodloužená záruka na 5 let / 200.000 km a asistenční služby na 5 let v hodnotě 27.900,- Kč ZDARMA
 • Více informací:

  tel. +420 603 873 201

Přijďte si vůz vyzkoušet. Objednejte si testovací jízdu.