SUBARU Finance

Akce 50:50

Akce 0% navýšení

s možností splátek druhé poloviny ceny až na 36 měsíců

UniCredit Leasing CZ, a.s. je univerzální leasingovou společností se silným finančním zázemím renomované evropské bankovní skupiny UniCredit Group. Od svého vzniku v roce 1991 pod obchodním jménem CAC LEASING, a.s. v České republice stále patří k nejvýznamnějším leasingovým společnostem. Přijetím silné značky UniCredit Leasing 5. listopadu 2007 zdůraznila svoji příslušnost k vedoucí evropské finanční skupině.

UniCredit Leasing – financování bez hranic
Ať máte jakékoli plány nebo přání, rádi Vám je pomůžeme zrealizovat. UniCredit Leasing Vám může nabídnout víc než leasingová společnost poskytující služby pouze v oblasti motorových vozidel! Jsme největší česká univerzální leasingová společnost, která Vám může nabídnout řešení pro financování v mnoha oblastech. Od automobilů přes dopravní techniku, nemovitosti až po stroje a zařízení. Stačí, když máte nápad a víte, co chcete. Ostatní vyřídíme my. Rychle, jednoduše, bez velkých nákladů.

UniCredit Leasing – silná a profesionální leasingová společnost

  • Společnost působí na českém trhu již od roku 1991.
  • Má vedoucí postavení na trhu i dlouholetou zkušenost v oblasti leasingu.
  • Jako univerzální leasingová společnost nabízí leasing s plným servisem.
  • 100% vlastněna Bank Austria Creditanstalt Leasing GmbH.
  • Tým vysoce kvalifikovaných odborníků s řadou mezinárodních zkušeností, který je Vám plně k dispozici v síti desíti poboček a šesti kanceláří na území ČR .
  • Významný člen České leasingové a finanční asociace a mezinárodních leasingových klubů Multilease, Leaseclub a Leaseurope.
 

UniCredit Leasing CZ, a.s.
Pobočka Zlín
Kvítková 552
760 01 Zlín 

Tel.: + 420 577 578 111
Fax: +420 577 435 037
e-mail: info@unicreditleasing.cz
www.unicreditleasing.cz

Zákaznické centrum: 844 11 33 55