e-Boxer, nová generace hybridního pohonu Subaru

e-Boxer, nová generace hybridního pohonu Subaru

Hybrid podle SUBARU

Prosím přivítejte jednotku e-BOXER! Nová generace pohonu SUBARU, která kombinuje funkčnost elektromotoru se dvěma základními technologiemi SUBARU: motorem BOXER a symetrickým pohonem všech kol (SYMMETRICAL AWD). Nový systém e-BOXER si zachovává nízko uložené těžiště i vyvážení a také efektivitu osvědčeného systému SYMMETRICAL AWD.

Vyšší efektivita jízdy

Kompaktní, ale výkonný elektromotor se nachází blízko těžiště vozidla, zatímco baterie a další součásti jsou uspořádány nad zadní nápravou. Nový systém e-BOXER přináší vyšší efektivitu a schopnost reagovat při současném zachování nejvyšších parametrů bezpečnosti. V porovnání s benzínovým modelem má ještě nižší těžiště a lépe vyvážené rozložení váhy mezi přední a zadní nápravou. Zdokonalená hybridní technologie a její zavádění do jádra DNA SUBARU, společně s technologií Elektromotorické pomoci, zaručují to nejlepší z obou systémů.

Inovativní pohon e-BOXER

Jsme hrdí na to, že naše nejprodávanější modely SUBARU FORESTER, SUBARU IMPREZA a SUBARU XV můžeme představit s novým systémem pohonu e-BOXER.

Lineární výkon a okamžitá odezva

Nový elektomotor e-BOXER pracuje spolehlivě. Zajišťuje okamžitě dostupný točivý moment pro bezpečnější a zábavnější jízdu od okamžiku, kdy je sešlápnut plynový pedál.

Energetická hospodárnost

Výkon je ve spojení s efektivitou. Zatímco systém e-BOXER ovládá jednotlivé režimy jízdy – jízda se spalovacím motorem, jízda na elektřinu a jízda s elektromotorovým asistentem – tak aby co nejlépe reagoval na jízdní situaci a na potřeby řidiče, vy si můžete vychutnávat krajinu kolem.

Zdokonalené schopnosti na nezpevněných silnicích a cestách

Dlouhá stoupání. Příkrá klesání. Bez ohledu na překážky, které před vás život postaví, technologie asistence elektromotoru zdokonaluje vlastnosti systému X-MODE na nezpevněných cestách, protože umožňuje jednoduchou a rychlou regulaci točivého momntu. Systém X-MODE zvládne jakkoliv náročný terén.

Sledujte nás: Facebook Subaru Zlín Youtube Subaru
Copyright © 2022 - 2024 IVOS Zlín, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
Nabídka vozůNabídka vozů Testovací jízdaTestovací jízda Objednání servisuObjednání servisu Náhradní díly a příslušenstvíNáhradní díly a příslušenství
Nabídka vozůNabídka
vozů
Testovací jízdaTestovací
jízda
Objednání servisuObjednání
servisu
Náhradní díly a příslušenstvíNáhradní díly a příslušenství