Globální platforma Subaru

Globální platforma Subaru

Více „Potěšení a klidu“ pro všechny.

Globální platforma SUBARU je platformou nové generace, která byla vyvinuta s využitím veškerého know-how a technologických znalostí, jež SUBARU v průběhu let získalo. Tato nová technologie je metodou, která všem řidičům poskytuje radost z jízdy bez ohledu na kvalitu silnice a počasí, a je to rovněž technologické řešení, jehož jsme docílili pečlivým monitorováním všech lidských smyslů a naší filozofií výroby automobilů se zaměřením na cestující ve vozidle. Globální platforma SUBARU zvyšuje faktor „potěšení a klidu“, což je základní hodnota značky SUBARU a cestujícím umožňuje vychutnat si obohacující život s automobilem.

Špičková bezpečnost

SUBARU Zlín: Globální platforma Subaru

Globální platforma Subaru (SGP) je platformou, která se stane základem pro další generace automobilů Subaru. Mezi vylepšení platformy SGP patří především větší tuhost a pevnost při nižší hmotnosti, zlepšená odolnost proti náklonům karoserie a zvýšená komunikativnost řízení. Je to budoucnost Subaru, jež nabízí ještě více radosti a klidu všem řidičům a cestujícím.

Globální platforma Subaru

Zábavné řízení

SUBARU Zlín: Globální platforma Subaru

Citlivější řízení řidiči umožňuje vozidlo nasměrovat přesně tam, kam zamýšlí, což mu dodává potřebnou jistotu. Vylepšení v oblasti tuhosti karoserie, zavěšení a stabilizátorů účinně pohlcuje otřesy od silnice a skrytých nerovností, což přináší větší komfort a menší únavu na dlouhých cestách. Výsledkem je vůz, který je bezpečnější, a přitom zábavnější na řízení.

Komfortní prostor pro cestující

SUBARU Zlín: Globální platforma Subaru

Nepříjemné vibrace nebo hluk byly minimalizovány s cílem zajistit všem cestujícím příjemnou jízdu a umožnit konverzaci uvnitř vozu. Úpravy na podvozku a mimořádně tuhá karoserie poskytují pro všechny cestující vysokou míru komfortu. Globální platforma Subaru (SGP) nabízí potěšení a klid pro všechny řidiče a jejich spolujezdce.

Sledujte nás: Facebook Subaru Zlín Youtube Subaru
Copyright © 2022 - 2024 IVOS Zlín, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
Nabídka vozůNabídka vozů Testovací jízdaTestovací jízda Objednání servisuObjednání servisu Náhradní díly a příslušenstvíNáhradní díly a příslušenství
Nabídka vozůNabídka
vozů
Testovací jízdaTestovací
jízda
Objednání servisuObjednání
servisu
Náhradní díly a příslušenstvíNáhradní díly a příslušenství