CROSSTREK: Technologie

CROSSTREK: Technologie

NABÍDKA VOZŮ
CENÍK DATA

Žádné dobrodružství není dost náročné

S novým Crosstrekem se pohodlně a bezstarostně dostanete do každého cíle. Symetrický pohon všech kol Symmetrical AWD a dále vylepšená jízdní dynamika zajistí, že se i na nerovných cestách budou všichni na palubě cítit bezpečně a příjemně. Navíc s klidnou myslí, protože budou mít jistotu, že vyprostit se z bláta, sněhu nebo jinak náročného povrchu je zásluhou zdokonaleného režimu X-Mode snadné.

Lineartronic

Převodovka Lieartronic je v rámci svého rozsahu připravena poskytnout motoru v daném okamžiku ten nejlepší převod pro účinnou a hladkou akceleraci, požadovanou dynamiku a nízkou spotřebu. Její součástí je systém aktivního rozdělování točivého momentu mezi nápravy, který je nastaven tak, aby toto rozdělení maximálně efektivně přizpůsobil reálným trakčním podmínkám.

X-MODE
SUBARU Crosstrek: Technologie

X-MODE se dvěma režimy
Dva módy režimu X-Mode doslova odemknou veškerý potenciál vozu. Na 11,6“ displeji lze snadno zvolit jednu z možností: SNOW/DIRT pro kluzké povrchy a D.SNOW/MUD pro měkké povrchy.

Motor SUBARU BOXER

Motor typu boxer, nebo také motor s protilehlými válci, se vyznačuje plochým uspořádáním, v němž se horizontálně uložené písty pohybují proti sobě. Subaru se na tento typ motoru spoléhá již více než 50 let z důvodu jeho mnoha předností ve srovnání s jinými koncepcemi. Patří mezi ně také dlouhá životnost a spolehlivost.

SUBARU Crosstrek: Technologie
Lepší stabilita

Nízko položené těžiště plochého motoru nabízí v přímém srovnání s ostatními koncepcemi motorů mnohem lepší horizontální vyvážení.

Přirozená vyváženost

Plochá koncepce motoru se vyznačuje značnou tuhostí a současně přirozenou vyvážeností. Proto produkuje výrazně méně vibrací než ostatní typy motorů.

SUBARU Crosstrek: Technologie
SI-DRIVE

Funkce Subaru Intelligent Drive (SI-DRIVE) umožňuje vašemu jízdním stylu a každé situaci přizpůsobit reakce motoru a projev motoru.

SUBARU Crosstrek: Technologie
SUBARU Crosstrek: Technologie
Režim Intelligent

Se šetrnějšími dodávkami výkonu je mód ideální pro plavný pohyb po městě a místních komunikacích, spořivější je i na dlouhých vzdálenostech, když hledáte vyšší efektivitu spalování. Poskytuje také flexibilní ovládání za deště nebo na zasněžených silnicích.

SUBARU Crosstrek: Technologie
Režim Sport

Mód s rychlou, citlivou odezvou a okamžitým zrychlováním je vhodný pro všestranné podmínky. Vrací Vám požitek z řízení při vyšších rychlostech na dálnicích nebo při prosmýkávání se klikatými silnicemi.

Globální platforma SUBARU

Dále zdokonalená globální platforma Subaru se svým integrovaným tuhým rámem spolu s více než 50 let zdokonalovaným symetricky uspořádaným pohonem všech kol zajistí u všech cestujících větší potěšení a současně klid mysli. Mezi hlavní vylepšení patří větší tuhost díky rozsáhlejšímu používání lepených spojů a také pevnějším úchytným bodům podvozku. Na novou úroveň tak byla posunuta nejen jízdní dynamika, ale rovněž komfort a celková pohoda panující při jízdě.

SUBARU Crosstrek: Technologie
SUBARU Crosstrek: Technologie
Pevný integrovaný rám

Konstrukce karoserie v podobě pevného integrovaného uzavřeného rámu a rozsáhlejší použití lepených spojů zvyšuje tuhost vozu a omezuje vznik nežádoucích vibrací. Cit v řízení je proto konzistentnější, což přispívá k lepší jízdní dynamice i stabilitě na každém typu povrchu.

NABÍDKA VOZŮ
CENÍK DATA
Sledujte nás: Facebook Subaru Zlín Youtube Subaru
Copyright © 2022 - 2024 IVOS Zlín, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
Nabídka vozůNabídka vozů Testovací jízdaTestovací jízda Objednání servisuObjednání servisu Náhradní díly a příslušenstvíNáhradní díly a příslušenství
Nabídka vozůNabídka
vozů
Testovací jízdaTestovací
jízda
Objednání servisuObjednání
servisu
Náhradní díly a příslušenstvíNáhradní díly a příslušenství