SUBARU OUTBACK: Technologie

SUBARU OUTBACK: Technologie

NABÍDKA VOZŮ
CENÍK DATA

Věřte tomu, co je uvnitř

Hlavní technologie Subaru přispívá k větší výkonnosti, komfortu, bezpečnosti a spolehlivosti, dodává všem automobilům Subaru jejich typické vlastnosti, díky nimž si každý cestující s klidnou myslí maximálně užije jízdu.

Symetrický pohon všech kol

Symetrický pohon všech kol Subaru Symmetrical AWD zajišťuje stabilitu a bezpečnost na každém povrchu.
Schopnost aktivního rozdělování točivého momentu rozděluje hnací sílu mezi kola podle aktuálních trakčních podmínek, takže přináší více přilnavosti na mokrých a kluzkých površích.

Lineartronic

Přepracovaný hydraulický systém převodovky s širším rozpětím převodových poměrů poskytuje jemnou a plynulou změnu převodů, účinnou a hladkou akceleraci, podmanivou jízdní dynamiku a současně nižší spotřebu paliva.

X-MODE

Vysokou úroveň ovladatelnosti, stability a jízdního komfortu v tichém interiéru si užijete zásluhou propracovaného symetrického pohonu všech kol Symmetrical AWD a Globální platformy Subaru. S novým Outbackem se můžete vydat kamkoliv a užít si sametový jízdní projev i mimořádné schopnosti v terénu.

X-MODE se dvěma režimy
S dvojicí režimů systému X-MODE odhalíte veškerý potenciál nového Outbacku při jízdě mimo silnice.
Na 11,6“ displeji můžete pohodlně přepínat mezi režimy [SNOW/DIRT] a [D.SNOW/MUD] ([Sníh/Štěrk] a [Hluboký sníh/Bláto]), takže pro každý povrch budete mít vždy správné nastavení.

SUBARU IVOS Zlín: Subaru Outback
SUBARU IVOS Zlín: Subaru Outback
Motor SUBARU BOXER

Motory boxer mají oproti jiným typům motorů jednoznačné přednosti, Subaru je proto motorům SUBARU BOXER věrné již více než 50 let. Vyznačují se spolehlivostí a dlouhou životností, jejich písty jsou umístěné v jedné horizontální rovině a pohybují se proti sobě. Tím v každém Subaru zaujmou kultivovaným během s minimem vibrací.

SI-Drive

SI-DRIVE vám umožní řídit, jak chcete, kdy chcete, za jakýchkoliv podmínek. Pomocí spínače na volantu přepínejte výstupní charakteristiku motoru mezi režimy I (Intelligent) a S (Sport).

SUBARU Outback: Technologie
Režim Sport

Sportovní režim poskytuje hladký výkon motoru při jakékoli jízdní rychlosti. Při sešlápnutí pedálu vždy okamžitě ucítíte lineární odezvu a svižnou akceleraci.

SUBARU Outback: Technologie
Režim Intelligent

Režim Intelligent kombinuje okamžitou odezvu jízdy a odpovědnost vůči životnímu prostředí.

Globální platforma SUBARU

Globální platforma Subaru (SGP) posunuje úroveň bezpečnosti na vyšší úroveň a současně vytváří unikátní jízdní zážitky typické pro vozy Subaru. Dále zajišťuje příkladnou prostornost, komfort a potěšení z jízdy. Zvýšená tuhost karoserie, zajištěná zcela přepracovanou strukturou s různými druhy dodatečných strukturálních výztuh, nejenže zvyšuje ochranu posádky při různých typech nárazu, ale také odstranila nežádoucí vibrace a hlučnost.

SUBARU Outback: Technologie
Prstencový rám
Kompletní vnitřní rámová konstrukce

Nová kompletní struktura vnitřního rámu, ve které je celá struktura karoserie bezpečně smontována ještě před přivařením vnějších panelů, což poskytuje vyšší tuhost, lepší stabilitu a jízdní komfort.

Posílený spoj rámu

Spoj horního rámu tvoří dráhu zatížení k platformě a zlepšuje torzní tuhost, zatímco cyklický rám kolem zadních dveří posiluje tuhost rámu při otevírání víka zavazadlového prostoru. Vylepšený spoj v přední části bezpečně spojuje platformu a horní rám.

SUBARU Outback: Technologie
SUBARU Outback: Technologie
Pěnový materiál tvořený dvěma tekutinami

Tento vysoce tuhý a lehký materiál byl vstřikován do struktury příčného nosníku podlahy, aby se potlačily vibrace povrchu podlahy.

Vylepšená tuhost zadní části karoserie

Vylepšený rám s dodatečnou strukturou vedoucí od horního uložení zadních tlumičů po spodní základnu zadních dveří, zlepšuje celkovou tuhost vozidla, zatímco použitím pryskyřičných výztuh na konstrukčních průřezech rámu otvoru nákladového prostoru se zlepšuje torzní tuhost, obvykle náchylného ke kroucení.

SUBARU Outback: Technologie
SUBARU Outback: Technologie
NABÍDKA VOZŮ
CENÍK DATA
Sledujte nás: Facebook Subaru Zlín Youtube Subaru
Copyright © 2022 - 2024 IVOS Zlín, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
Nabídka vozůNabídka vozů Testovací jízdaTestovací jízda Objednání servisuObjednání servisu Náhradní díly a příslušenstvíNáhradní díly a příslušenství
Nabídka vozůNabídka
vozů
Testovací jízdaTestovací
jízda
Objednání servisuObjednání
servisu
Náhradní díly a příslušenstvíNáhradní díly a příslušenství