SUBARU XV: Hlavní technologie Subaru

SUBARU XV: Hlavní technologie Subaru

NABÍDKA VOZŮ
CENÍK DATA

Hlavní technologie Subaru

Hlavní technologie Subaru jsou rozpoznávacím znakem značky a přinášejí jedinečný zážitek z jízdy, který poznáte pouze za volantem vozu Subaru. Tyto základní technologie také umožňují autům Subaru dostát legendární pověsti o výkonu, komfortu, bezpečnosti a spolehlivosti a zároveň nabídnout bezstarostnou radost z jízdy všem cestujícím.

Symetrický pohon všech kol s-AWD

Systém symetrického pohonu všech kol Subaru Symmetrical AWD rozděluje hnací sílu na všechna kola a zajišťuje lepší trakci za mokra a na kluzkém povrchu. Systém je koncipován horizontálně a symetricky. Má velmi nízko položené těžiště a přispívá tak ke stabilnější a bezpečnější jízdě.

Lineartronic

Převodovka Lineartronic se vhodným převodem přizpůsobuje jakékoliv jízdní situaci. Převodový poměr mění zcela plynule a motor tak udržuje v nejefektivnějším pásmu otáček pro hospodárnou a plynulou akceleraci, jízdní výkony a nižší spotřebu paliva. Je nabízena ve spojení s aktivním systémem rozdělování točivého momentu AWD. Základní rozdělení točivého momentu mezi přední a zadní nápravu je optimální a v reálném čase se přizpůsobuje trakčním podmínkám na silnici.

X-MODE

Režim X-MODE v akci
Užijte si veškerý jízdní potenciál “iksvéčka” s rozvinutějšími schopnostmi režimu X-MODE. Vybírejte režim [SNOW / DIRT] pro kluzké povrchy pokryté sněhem, prachem nebo štěrkem, nebo režim [D.SNOW / MUD] pro zvláště zrádné silnice, na kterých mohou kola i zapadnout, jako je hluboký sníh či bláto.*1 X-MODE využívá vysoký točivý moment a rychlou odezvu celého pohonného mechanismu tak, aby maximalizoval schopnosti vozu dostat se ven, a vy se tak na vaše Subaru a jeho jízdní výkony můžete bezpečně spolehnout. A ještě větší klid a pohodu při vaší jízdě dodává i systém Hill Descent Control, který pomáhá udržovat regulovanou a konstantní rychlost při sjíždění svahů, včetně těch kluzkých.*2

SUBARU XV: Technologie
Poznámky k výbavě

*1 2-módový X-MODE volitelně ve vyšších specifikacích
*2 Za bezpečnost a sledování jízdy je vždy zodpovědný řidič. Efektivita funkce Hill Descent Control záleží na mnoha faktorech, od stavu vozidla přes počasí, použité pneumatiky až po jízdní podmínky.

Motor SUBARU BOXER

V motoru typu boxer, neboli plochém motoru, se písty pohybují proti sobě v horizontálním směru. Subaru je věrné motoru typu boxer už více než 50 let, především vzhledem k výhodám, které nabízí ve srovnání s ostatními typy motorů. Motor boxer je zárukou odolnosti a spolehlivého výkonu ve všech typech vozů.

Přirozená vyváženost

Plochá koncepce motoru se vyznačuje značnou tuhostí a současně přirozenou vyvážeností. Proto produkuje výrazně méně vibrací než ostatní typy motorů.

Lepší stabilita

Nízko položené těžiště plochého motoru nabízí v přímém srovnání s ostatními koncepcemi motorů mnohem lepší horizontální vyvážení.

SUBARU XV: Technologie
SI-DRIVE

Systém Subaru Intelligent Drive (SI-DRIVE) umožní pohodlně měnit jízdní režimy přepínačem přímo na volantu podle toho, jak, kde a v jakých podmínkách chcete jet a bláznit.

SUBARU XV: Technologie
SUBARU XV: Technologie
Režim Sport

Mód s rychlou, citlivou odezvou a okamžitým zrychlováním je vhodný pro všestranné podmínky. Na klikatých silnicích se pomocí e-Active Shift Control budete prosmýkávat zatáčkami sportovněji, systém s automatickým řazením dolů podle potřeby bude za vás udržovat vyšší otáčky motoru, a tím i budete mít připravenou silnou akceleraci na výjezdu ze zatáčky, jakmile se silnice napřímí.

SUBARU XV: Technologie
Režim Intelligent

Se šetrnějšími dodávkami výkonu je mód ideální pro plavný pohyb po městě a místních komunikacích, spořivější je i na dlouhých vzdálenostech, když hledáte vyšší efektivitu spalování. Poskytuje také flexibilní ovládání za deště nebo na zasněžených silnicích. A stále je to zábavná jízda!

Globální platforma SUBARU

Globální platforma Subaru Global Platform - SGP je základem, na němž vyjede celá škála vozů Subaru další generace. Významně přispívá k vyšší úrovni bezpečnosti a lepším jízdním vlastnostem. Kromě toho nabízí také unikátní pocit z řízení, který lze zažít pouze ve vozech Subaru. Tato platforma je budoucností Subaru, nabízející ještě více bezstarostné zábavy jak pro řidiče, tak pro všechny ostatní cestující.

SUBARU XV: Technologie
Více zábavy za volantem

Citlivější řízení řidiči umožňuje vozidlo lépe směrovat a také zvyšuje schopnost vozu vyhnout se překážce v nebezpečné situaci. Výsledkem je automobil, který je bezpečnější a zábavnější, a to dokonce i na dlouhých cestách.

Jízdní komfort

Vyšší tuhost karoserie, tužší tlumiče a stabilizátory efektivně absorbují rázy a zajišťují komfortní jízdu dokonce na nerovném povrchu. Při dlouhých cestách si tak užijete více komfortu a pocítíte méně únavy.

Komfortní interiér

Nepříjemné vibrace a hlučnost byly minimalizovány tak, aby si cestující maximálně užili jízdu. Pečlivě naladěný podvozek a tuhá karoserie nabízejí pohodlí pro všechny cestující.

NABÍDKA VOZŮ
CENÍK DATA
Sledujte nás: Facebook Subaru Zlín Youtube Subaru
Copyright © 2022 - 2024 IVOS Zlín, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
Nabídka vozůNabídka vozů Testovací jízdaTestovací jízda Objednání servisuObjednání servisu Náhradní díly a příslušenstvíNáhradní díly a příslušenství
Nabídka vozůNabídka
vozů
Testovací jízdaTestovací
jízda
Objednání servisuObjednání
servisu
Náhradní díly a příslušenstvíNáhradní díly a příslušenství