SUBARU Solterra: Bezpečnost

SUBARU Solterra: Bezpečnost

NABÍDKA VOZŮ
CENÍK DATA

Komplexní bezpečnost, bezpečnost do nejmenšího detailu

Subaru vynakládá mimořádné úsilí na bezpečnost svých vozů. Své vyspělé bezpečnostní systémy testuje již více než padesát let. SOLTERRA je vybavena kompletní sadou našich inovativních systémů prevence a předcházení kolizím. Patří mezi ně především systém SUBARU Safety Sense*, a také elektrická platforma e-SUBARU GLOBAL PLATFORM, která je naším dosud nejpevnějším technickým základem navrženým pro ochranu posádky i akumulátoru. Díky našemu komplexnímu přístupu k bezpečnosti je naším cílem budoucnost bez nehod.

* SUBARU Safety Sense je asistenční systém, který nemusí fungovat optimálně ve všech jízdních situacích. Za bezpečnou jízdu, pozorné řízení a dodržování dopravních předpisů je vždy odpovědný řidič. Účinnost systému závisí na mnoha faktorech, jako je údržba vozidla, počasí a stav vozovky. Kompletní informace o fungování systému SUBARU Safety Sense a jeho omezeních funkcí v této brožuře naleznete v návodu k obsluze.

SUBARU Safety Sense
Předkolizní bezpečnostní systém [Pre-Collision System (PCS)]*
Adaptivní tempomat [Dynamic Radar Cruise Control (DRCC)]
Asistent udržování v jízdním pruhu [Lane Tracing Assist (LTA)]
Čtení dopravních značek [Road Sign Assist (RSA)]
Upozornění na nechtěné vybočení z pruhu [Lane Departure Alert (LDA)]
Funkce nouzového zastavení [Emergency Driving Stop System (EDSS)]
Poznámky

Pouze pro ilustraci. Nejedná se o skutečné rozměry.
* Předkolizní systém nemusí fungovat ve všech situacích. V závislosti na rozdílu rychlostí objektů, výšce objektu a dalších podmínkách nemusí každá situace splňovat nezbytné podmínky pro optimální fungování systému SUBARU Safety Sense.

Bezpečnostní systémy Subaru
Asistent bezpečného vystupování [Safe Exit Assist (SEA)]

Pokud při vystupování z vozu zaparkovaného vedle silnice či chodníku zadní radar detekuje zezadu přijíždějící vozidla nebo jízdní kola, výstražným světlem ve zpětném zrcátku posádku upozorní na riziko kolize s nimi. Pokud přitom dojde k otevření dveří, rozezní se výstražný zvuk, který zvýší úroveň upozornění.

SUBARU Zlín: Subaru Solterra
Automatické brzdění před překážkou při parkování [Parking Support Brake (PKSB)]

Kamera při couvání rozpozná přítomnost chodců v dráze modelu SOLTERRA a upozorní na ně řidiče zvukovým signálem. Pokud systém vyhodnotí, že hrozí kolize, automaticky zabrzdí, aby zabránil zraněním nebo škodám, případně aby omezil jejich následky.

Poznámky

Pouze pro ilustraci. Nejedná se o skutečné rozměry.

NABÍDKA VOZŮ
CENÍK DATA
Sledujte nás: Facebook Subaru Zlín Youtube Subaru
Copyright © 2022 - 2024 IVOS Zlín, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
Nabídka vozůNabídka vozů Testovací jízdaTestovací jízda Objednání servisuObjednání servisu Náhradní díly a příslušenstvíNáhradní díly a příslušenství
Nabídka vozůNabídka
vozů
Testovací jízdaTestovací
jízda
Objednání servisuObjednání
servisu
Náhradní díly a příslušenstvíNáhradní díly a příslušenství